Dr Ehbrecht’s family

Water is the element we love

Water is the element we love

We had been considering getting our own pool for our garden for quite a long time. We’re all fascinated by water and we love spending warm summer days by it. We looked at various options and solutions for building a pool. There was such a wide range of models on offer and it was very difficult to familiarise ourselves with all the different types of materials, designs and subsequent maintenance, and so following a recommendation we contacted a pool manufacturer directly, NIVEKO.
Country
Germany
Stairs
Stairs along the pool width
Color
White
Po krátkém seznámení s produktem a současně i s celou filozofií firmy jsme se rozhodli pro NIVEKO bazén. Splňoval naše kritéria v otázkách funkčnosti i designu. NIVEKO nám doporučilo svého Profi Partnera T.T. Timme, se sídlem nedaleko našeho bydliště, který se o celou realizaci od plánování, výstavbu včetně všech zahradnických pracích zhostil na výbornou. Pan Knutzen majitel T.T. Timme si s námi domluvil schůzku, kde jsme nastínili naše představy a přání.

Protože jsme velmi sportovně založená rodina, chtěli jsme skloubit místo pro fitness a současně wellness s velkolepým saunovým systémem, to celé s efektivním využitím sluneční energie. Chtěli jsme bazén, který bude nabízet širší možnosti sportovních aktivit, proto jsme k bazénu požadovali mimo jiné i protiproud. Současně nesměl být narušen ráz naší zahrady, což se velmi povedlo. 
Stavba proběhla nad očekávání dobře. Všechny nás překvapilo, jak byl celý proces precizně naplánován, aby nedošlo k sebemenším kolizím. „Naše představy byly naplněny a dosavadní aktivní životní styl jsme tímto krokem povýšili.“ Dnes si bazén s celou rodinou užíváme plnými doušky a těší nás každý strávený den u něj.
 

nPooL Planner

The nPooL Planner pool configurator opens the way to new experiences

Design a pool for yourself
div;

Get some
inspiration